Sevgi Yurdu

Ana Sayfa

Odalarımız

Güvenlik

Hizmetlerimiz

Yerimiz

İletişim

Resim Galerisi

Bizden Haberler
   

 

 Sevgi yurduna 2000 yılında girdim.Bu yurda gelinceye kadar yurtlarla ilgili olumsuz fikirlerim vardı.ama gerek yönetim gerekse evimi aratmayan sıcak bir aile ortamı fikrimi değistirdi. Bu sene mezun oluyorum bu ortamı bırakıp gitmek zor .

AYŞE TEKİN | 2000-2004

İzmire ilk geldiğimde ailemden ayrılmak zor gelmişti.Okulu bırakmayı bile düsündüm.Sonra sevgi yurdunda kalmaya başladım.Hastalandığımda annemin ilgisi gibi bir ilgi,ders çalışma konusunda babamın uyarıcıları gibi uyarıcı olup,bir derdim olduğunda dert ortagım oldular,Busene mezun oluyorum her şey için teşekkürler…

SİBEL ACAR | 2001-2005

Ben 2000-2004 yılları arası Sevgi yurdunda Kaldım orası benim ikinci evim ve orda çalışan yöneticiler ablam, annem gibi. Bu sene evlendim. Düğünümde onlarda vardı teşekkürler

LALE GÜR | 2000-2004

Hayatımdaki en önemli varlığım olan kızımın kalacağı yer ile ilgili endişelerim Sevgi Kız Yurdunu tanımamla sona erdi. Gerek personel gerekse yurda alınan öğrenci kayıtlarında gösterilen hassasiyet ve seçicilik gelecek dönemde kızım için Sevgi Kız Yurdunu tercih etmemizin sebebidir.

SERPİL ÖZAKINCI – Hemşire | (2006-2007-2008)

Üniversite eğitimimin ilk yılında Sevgi Kız Öğrenci Yurdunda kaldım. Çok güzel bir yıl gecirip evimdeki sıcaklığı bana  hiçbir zaman aratmadıkları için cok teşekkür ediyorum. Burada gecirecek olduğum 3 yılıma kimbilir daha neler sığdıracağım. Tüm arkadaşlara Sevgi Kız Yurdunda kalmalarını tavsiye ediyorum.

BUKET TÜREK | İktisat bölümü 2. sınıf

 
J.N.P