Sevgi Yurdu

Ana Sayfa

Odalarımız

Güvenlik

Hizmetlerimiz

Yerimiz

İletişim

Resim Galerisi

Bizden Haberler
   

 

 

 

 

 

 

Acık büfe kahvaltı : Öğrencilerimize açık büfe kahvaltı sunulmaktadır.

Akşam Yemeği : Beslenme uzmanları tarafından hazırlanan sağlık ve tarım bakanlıkları tarafından denetim ve çalışma izni bulunan güvenilir şirketler tarafından hazırlanan güvenilir ve sağlıklı akşam yemeği hizmeti hijyenik ortamda öğrencilerimize sunulmaktadır. 

 

 

 

 

 

   

 

Doğalgaz ısıtma sistemi ve 24 saat sıcak su: Yurdumuz doğalgaz ısıtma sistemiyle ısıtılmaktadır. Banyolarımız ve mutfaklarımızda 12 ay 24 saat kesintisiz sıcak suyumuz mevcuttur.

 

 

 

 

 

 

    İnternet: Yurdumuzda  wireless bağlantısı vardır.

 

 

 

 

    Calışma odası: Öğrencilerimizin istedikleri zaman kullanabilecekleri içinde donanımlı bir kütüphanenin bulunduğu rahat, aydınlık, sessiz ve klimalı  bir çalışma odamız  mevcuttur.

 Dinlenme salonu: Öğrencilerimizin istedikleri zaman tv seyredip bir arada rahat ve keyifli vakit gecirmeleri için dizayn edilmiş bir dinlenme odamız 24 saat hizmetlerindedir.

 

  

 

  Çamaşırhane ve Ütü: Öğrencilerin istedikleri zaman kullanabilecekleri çamaşır makineleri , ütü veütü masası imkanımız mevcuttur .

 

 

 

 

   

 

Veli konaklama imkanı: Öğrencilerimizin anne ve kızkardeşleri istedikleri zaman yurdumuzda konuk edilmektedir. Bu hizmet karşılığında hiçbir ücret talep edilmemektedir.

 

 

 

 

 

    Temizlik: Öğrencilerimizin kullandığı wc, banyo, mutfak ve ortak yaşam alanları kat hizmetlilerimiz tarafından periyodik olarak temizlenmektedir. Öğrencilerimiz veya velilerimiz bu temzilik periyotlarını, kapı arkalarında asılı olan temizlik denetleme tablosundan kontrol edebilirler.

 

 

 

 

   

 

 

    Aktiviteler: öğrencilerimizin serbest zamanlarını değerlendirmek,  okul ve sınav yorgunluğunu, stresini azaltmak amacıyla çeşitli sosyal ve kültürel faaliyetler düzenlenmektedir.

 

 

   

 

Ankesörlü telefon: PTT tarafından yurdumuza tahsis edilmiş ankesörlü telefonumuz mevcuttur.

 

 

 
 
J.N.P